O nas

Szambo ekologiczne

Nasza firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości szamba ekologiczne, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Szambo ekologiczne to rozwiązanie pośrednie pomiędzy tradycyjnym szambem, a przydomową oczyszczalnią ścieków.

Szamba ekologiczne z tworzyw sztucznych

Najbardziej popularne są szamba wykonane z tworzyw sztucznych. Ich szczelność zapewniają trójwarstwowe ścianki oraz użycie przy ich produkcji laminatów, które tworzą zbrojone żywice poliestrowe. Rozwiązania takie gwarantują, że zbiorniki są wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są na bazie koła, a ich powierzchnia jest pofałdowana, co sprawia, ze są jeszcze bardziej funkcjonalne. Ich szeroki wybór i właściwości sprawia, że każdy dopasuje szambo do swoich potrzeb, biorąc pod uwagę takie wyznaczniki jak m.in. wielkość czy długość i wysokość osi krośca.

Doświadczenie i znajomość rynku sprawia, że firma gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych produktów i konkurencyjne ceny. Klienci mogą liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji transakcji.

przydomowe oczyszczalnie częstochowa

biologiczne oczyszczalnie ścieków